Polska Liga Heroes 3
Login : Hasło : Autologowanie
Czy weźniesz udział w turnieju FiXów?
TAK
NIE

Do końca sezonu pozostało :

-754 dni.

shado obchodzi dzisiaj 27 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
tadas obchodzi dzisiaj 28 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
jutro obchodzi dzisiaj 26 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
skiper20 obchodzi dzisiaj 22 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
marcinkola obchodzi dzisiaj 38 urodziny. Wszystkiego najlepszego !
Piotrek83 dołączył do nas 9 lat temu.
Gandalf dołączył do nas 8 lat temu.
maczete dołączył do nas 7 lat temu.
mariusz23 dołączył do nas 5 lat temu.
Prima dołączył do nas 5 lat temu.
sebax120222 dołączył do nas 4 lata temu.

Gdy feniks w danej rundzie nie będzie atakował gdyż naciśniemy klepsydrę(wait-czekanie), a następnie nasz feniks zostanie zabity ale powstanie z popiołów to czy w tej rundzie będzie się ruszał? A gdy na początku rundy nasz feniks zostanie zabity przez szybszą jednostkę to czy odrodzony z popiołów feniks będzie miał w tej rundzie ruch?

Dragonthan
: W obu przypadkach feniks traci ruch w danej rundzie.Samouczek przygotował Lech

World of Heroes to Liga, w której grać może każdy amator gry Heroes III. Gracze wpisują się na listę chętnych do gry i umawiają się na pojedynki. W profilu każdego gracza jest podany do niego kontakt gg. Po rozegraniu partii obaj gracze raportują jej wynik na stronie ligi. Za wygraną zyskujemy punkty doświadczenia i złoto, a przegraną je tracimy.

Doświadczenie to po prostu punkty, które zarabiamy wygrywając. Przy pewnych progach doświadczenia zdobywamy kolejne poziomy. Za wygrane z osobami o wyższym poziomie jest więcej punktów i odpowiednio mniej za wygrane z osobą o niższym poziomie. Podobnie ilość doświadczenia zależy od rodzaju i wielkości mapy. Przy każdym nowym poziomie wybieramy dodatkową umiejętność i w ten sposób rozwijamy nasz profil. Pod koniec sezonu czołówka ligi walczy tymi profilami o pierwsze miejsce w lidze.

Złoto zarabiamy podobnie jak punkty doświadczenia i możemy je wydać na czary lub artefakty, które dodają się do naszego profilu, bądź pomnażać je w zakładach. Obstawianie jest bardzo łatwe, wybieramy gracza lub klan na który chcemy postawić, wpisujemy sumę i wciskamy postaw!

Zaklady

Gotowi_na_greGotowi na grę: Na stronie ligi cały czas widoczna jest lista graczy chętnych do gry. Gdy mamy ochotę, z którymś zagrać po prostu trzeba zagadać na gg. Zazwyczaj ludzie się wpisują, a potem nie wypisują gdy już zaczną grę także czasem trzeba trochę poszukać zanim znajdzie się chętnego przeciwnika. Gdy sami chcemy dołączyć do chętnych wystarczy wybrać swój poziom (zalecam początkujący na początek) i ewentualnie w dodatkowym opisie zawszeć jaką mapę lub na jakich zasadach ma się ochotę zagrać.
Bardzo ważne jest zapoznanie się z regulaminem gier. Jeżeli nie ustali się z przeciwnikiem inaczej to regulamin obowiązuje w pełni. Regulamin ma na celu zbalansowanie gry i mimo, iż początkującym graczom często wydaje on się bezsensowny i nieuzasadniony bardzo szybko przekonacie się, że gdyby nie on wygranymi rządziłby w dużym stopniu przypadek Ponadto należy ściągnąć niezbędne pliki z działu download.
 

Po zakończeniu partii należy zaraportować jej wynik. Najlepiej jest zrobić to od razu i nie ociągać się z raportowaniem nawet swoich przegranych. Należy wybrać odpowiedniego gracza, mapę, zamki i wynik. Gdy przeciwnik wyśle ten sam raport zostają rozdane punkty i złoto i można rozpocząć kolejną partię. Statystyki graczy można oglądać w ich profilach. Widać kto ma jakie osiągi którym zamkiem i jak często który wybiera. Raz na czas liga organizuje różne turnieje, do których warto się zapisywać gdyż jest to doskonała szansa na sprawdzenie się, zagranie z dobrymi zawodnikami oraz wygranie czegoś odjazdowego!

Raportuj

Aktualnie na stronie przebywają : brak zalogowanych, oraz 10 niezalogowanych użytkowników.
Dzisiaj na stronie byli : oraz 335 niezalogowanych użytkowników.
Ostatnie typowania graczy
Łącznie w 0 zakładach postawione jest 0 sztuk złota !!
Wygrane zakłady - 0 (0 złota), przegrane zakłady - 0 (0 złota)
Ostatnie dostępne zakłady
Przejdz do zakładów!
Zobacz historię zakładów!
[2018-01-18 20:35:49] Grunthor : Link z unikalnymi zdjęciami jednostek h3 z mojej kolekcji dostępny tylko do końca lutego. Warto mieć jako pamiątka. http://michaelpeter.republika.pl/jednostki.rar

Wybierz styl :

World of Heroes - Polska Liga Heroes of Might and Magic 3.

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Aw Logojb Centrum_h3 Tajemnice